Instruktorzy

KARATE

Bartek Wykrytowicz (1 Dan) – związany z tą Japońską sztuką walki od ponad 20 lat. W duchu BUSHIDO wychowuje przedszkolaki, dzieci oraz młodzież szkolną od około 13 lat. Aktualnie, pod jego czujnym okiem, trenuje ok 200 karateków! Licencjonowany trener Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

 

Tomek Burchard (1 Dan) - karateka od małego. Zaczął swoją przygodę z Karate w wieku 7 lat. Potrafi spędzać na sali treningowej po 11 godzin tygodniowo. Wielokrotny medalista. Członek Kadry Narodowej.

 

KICKBOXING

Baker Missaoui  (1 Dan) – pochodzi z Annaby w Algerii. Od dziecka rozwijał się sportowo, trenując trochę karate, trochę piłkę nożną oraz piłkę ręczną, lecz ostatecznie wybrał kickboxing w wieku 9 lat. Był dwukrotnym Mistrzem Kraju w kickboxingu. Posiada uprawnienia trenerskie Polskiego Związku Kickboxingu.


JU_JITSU
Jakub Cegiełko (1 Dan) - swoją przygodę ze sztukami walki zaczął 12 lat temu. Kilkakrotnie zdobywał medale na zawodach krajowych w Sport Ju-Jitsu i Ju-Jitsu Ne-Waza, w tym również na Mistrzostwach Polski. W 2015 roku wywalczył brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski MMA organizowanych przez Amatorską Ligę MMA. W 2011 roku uzyskał uprawnienia instruktora samoobrony i rozpoczął prowadzenie treningów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Warszawie i okolicach.

Skontaktuj się

KS RAION Fight Club
ul. Pruszkowska 17
05-840 Brwinów

790 023 677 raion@raionfc.pl

Aktualności

NOWOROCZNE NABORY
NOWOROCZNE NABORY
Nowy rok, nowy ja, nowe dziecko ;) :D... więcej

Wspierają nas