Półkolonie letnie

Serdecznie zapraszamy wszystkich na półkolonie letnie, jednyne takie w Brwinowie! Będzie sportowo i z humorem!
KOSZT za jeden turnus to 350ZŁ / ZA OSOBĘ / 5 DNI!
Cena zawiera opiekę nad dzieckiem od 08:00-17:00, realizację  poniższego programu, niekończący się sok z gumijagód lub woda, przekąski oraz dwudaniowy ciepły obiad!

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres raion@raionfc.pl - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! :)


Półkolonie 1 Turnus   29.07 - 02.08.2019r - Brwinów

DZIEŃ JAPOŃSKI
Dowiemy się dosłownie wszystkiego o Japonii. Zapoznamy się z EXTRA ;) sztuką walki, jaką jest Karate. Odwiedzi nas tajemniczy gość, który biegle mówi po japońsku i kto wie... może nas czegoś nauczy. Odbędziemy kurs jedzenia pałeczkami, co wcale nie jest takie proste i posmakujemy sushi.

DZIEŃ WODNY
W ten dzień będzie super, bo pojedziemy do Grodziskiego, do parku wodnego trochę się popluskać. Zrobimy bitwę na balony wodne. Po powrocie pokroimy świeżutkie i soczyste owoce, z których zrobimy szaszłyki i wsadzimy je do dzbanków z wodą żeby piękniej wyglądała i lepiej smakowała.

DZIEŃ WALECZNY
To dopiero będzie dzień! Już w południe dojedziemy rowerami na pole bitwy paintballowej gdzie stoczymy walkę i nauczymy się strzelać do celu. Przyozdobimy też twarze barwami bitewnymi. Później czeka nas spora wyprawa rowerowa!

DZIEŃ FILMOWY
Lubicie filmy albo bajki? Naaapewnooo! Dlatego tego dnia pojedziemy do kina na superaśny film i popcorn, a także będziemy mieli okazję do stworzenia swoich własnych kukiełkowych postaci, mogą być z wybranego filmu lub bajki, a mogą być całkowicie wymyślone.

DZIEŃ SPORTOWY
Co tu się będzie działo! Pojedziemy do Warszawy odwiedzić nasz wielki stadion narodowy, gdzie będziemy mieli szanse zobaczyć szatnie, w której przed meczem przebierał się sam Robert Lewandowski, później pójdziemy na niespodziankowy obiad. Po powrocie na sale odbędzie się uroczyste pożegnanie rozdanie dyplomów i nagród.

 

 

Półkolonie 2 Turnus 05.08 - 09.08.2019r - Brwinów

DZIEŃ ZIELENI
Jest to dzień, w którym pojedziemy rowerami na walkę paintballowy. Zagramy też w  podchody i zrobimy swój własny las w słoiku.

DZIEŃ DYSKOTEKOWY
Oj będzie się działo, bo nie ma to jak imprezka od samego rana. Każdy będzie mógł się wystroić, wyszaleć, wytańczyć i wyśpiewać. Będziemy tworzyć różne różności z płyt CD. Zakończymy ten dzień robieniem sobie masek, ciekawe czy rodzice nas w nich poznają.

DZIEŃ CZYŚCIOCHA
Tego dnia odbędzie się krótki wykład o dbaniu o higienę zarówno całego ciałka jak i jamy ustnej. Wybierzemy się na basen bo gdzie, jak nie tam znajdziemy tyle wody ;) Dowiemy się z czego robi się bańki mydlane i zrobimy tak duże, że zmieścimy się w nich cali i odfruniemy hen daleko!

DZIEŃ TURNIEJOWY
To będzie aktywny dzień, bo zanim rozegramy Mistrzostwa Wszechświata w Piłce Nożnej, to stworzymy swoje własne, personalizowane koszulki (prawdziwe! ;) ). Zrobimy też piłkarskie pieczątki z ziemniaków.

DZIEŃ TRANSPORTU
To będzie dzień pełen atrakcji, bo zapoznamy się z każdą możliwą opcją transportu. Pojedziemy do Warszawy PKP, później przejedziemy się autobusem, metrem i tramwajem. Zjemy niespodziankowy obiad i wrócimy na sale gdzie każdy otrzyma order podróżnika miejskiego oraz dyplom i nagrodę półkolonisty!

Skontaktuj się

KS RAION Fight Club
ul. Pruszkowska 17
05-840 Brwinów

790 023 677 raion@raionfc

Aktualności

NOWE NABORY DO WSZYSTKICH GRUP
NOWE NABORY DO WSZYSTKICH GRUP
Już od 2 września zaczynamy treningi! :) więcej

Wspierają nas