fight

RAION FIGHT CLUB

Prowadzimy kursy samoobrony, karate, ju-jitsu, MMA i kickboxingu. Treningi dla dzieci i dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku w Brwinowie, w mazowieckim. Organizujemy obozy, półkolonie i spotkania integracyjne, budując przyjaźnie i zawiązując nowe znajomości.
Zajęcia sportowe w naszej szkole mają rozwijać, inspirować i kształtować odpowiedzialną postawę wojownika karate, MMA, ju-jitsu czy kickboxingu. Uczymy kroków i ruchów, ale też uwrażliwiamy uczestnika na kulturę, historię i filozofię danej sztuki walki, zarażając go naszą pasją.

Po pierwsze!
Dążyć do doskonałości charakteru!

Vestibulum mollis tincidunt pharetra. Integer pretium, lectus in lacinia aliquet, nulla tortor rhoncus enim, quis ultricies sapien lacus eu magna. Ut sed gravida nunc, non viverra neque. Curabitur augue mi, varius id consectetur eu, porttitor eu purus. Aenean fermentum id turpis quis elementum. Proin elementum posuere dolor sed cursus. In hac habitasse platea dictumst. Vivamus sollicitudin vitae lorem vel fermentum. Sed vitae accumsan nisl. Donec ut aliquet nunc. Nulla in iaculis ex.

club

Zobacz film o naszej akademii