fight
fight

Kompendium wiedzy

MMA

MMA Grodzisk Mazowiecki to miejsce, gdzie rozwiniesz swoje umiejętności oraz poznasz bardziej zaawansowane techniki walki. Sztuka ta opiera się na wykorzystaniu kilku rodzajów walk. Nasze zajęcia kierowane są zarówno do osób młodych, jak i dorosłych. Treningi odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. Są idealną alternatywą dla innych zajęć pozalekcyjnych. 

Ćwiczenia MMA świetnie rozwijają koordynację ruchową oraz skupienie. Pozwalają na wyrzucenie z siebie stresu nabytego w ciągu tygodnia oraz na zrelaksowanie ciała. Nasi instruktorzy przykładają uwagę do każdego trenującego, nawet jeśli zajęcia odbywają się w grupach. Oprócz zajęć w obiekcie w Grodzisku Mazowieckim organizujemy obozy, półkolonie oraz spotkania integracyjne, które budują przyjaźń i więź między uczestnikami. 

 

MMA w Grodzisku Mazowieckim – zapisz się na zajęcia!

Niezależnie od tego, czy chcesz kontynuować swoją przygodę z MMA, czy zapisać swoje dziecko na zajęcia pozaszkolne, nasze treningi skierowane są do każdego. Prowadzimy grupy dla przedszkolaków, młodzieży szkolnej oraz dorosłych. Również ich podział jest zależny od zaawansowania. Ograniczamy ilość uczestników do takiej liczby, aby na każdych zajęciach otrzymały od opiekunów odpowiednią uwagę skierowaną na rozwijanie umiejętności oraz poprawę technik sztuki walki. Na treningi zapraszamy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych. 

 

Zalety trenowania mieszanych sztuk walki MMA

Sztuka walki, jaką jest MMA, czyli mieszanie różnych technik, opiera się na nauce dobrania odpowiednich uderzeń i ciosów w danej sytuacji. Najczęściej wykorzystywane ruchy w MMA to kopnięcia, chwyty, dźwiganie oraz ciosy, które charakterystyczne są dla boksu. Dużymi plusami MMA są rozwijanie całego ciała, budowanie siły, a także elastyczności. Ze względu na konieczność wypracowania koordynacji, poprawia się także sylwetka oraz samodyscyplina. Regularne treningi mają również wiele korzyści dla zdrowia psychicznego

Nie warto zapominać o jednej z ważniejszych zalet, jaką jest nauka obrony własnej. Nie wiadomo, kiedy ta umiejętność może się przydać w życiu codziennym. Łącząc pasję i sport, można osiągnąć dobre wyniki w zawodach w sztukach walki. Na treningach uczymy nie tylko dokładnej techniki, ale także zachowania bezpieczeństwa, które jest bardzo ważne w każdym sporcie, a tym bardziej, gdy mamy styczność z drugą osobą. Zapraszamy do zapisania się na zajęcia MMA w Grodzisku Mazowieckim i poznania naszych zasad działania, które bez wątpienia wyróżniają się na tle innych klubów. Polecamy także inne sztuki walki:

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

club